וילות מבודדות

לכולם יש רגעים בחיים שחייבים לברוח מהכל! לנקות את הראש, להתנתק מהעבודה ואפילו מהילדים. אם אתם מחפשים נופש להטעין את מצברי האנרגיה, הגעתם לקטגוריה המושלמת עם מאגר של וילות מבודדות בצפון ווילות להשכרה בכל רחבי הארץ. כנסו עכשיו ובחרו וילה מבודדת בצפון למסיבות הרחק מכל המוכר לחוויה מהנה ומרגיעה.

מגוון הצעות של וילות מבודדות לבחירתכם

לאב וילה VIP

צפון
וילה מדהימה בעין יעקב, מתאימה למשפחות ולזוגות, 4 חדרי שינה + בריכה מחוממת וג'קוזי.

עטרת החלומות

צפון
כל מי שראה בדמיונו נופש מפואר מלא בהוד והדר. חייב לנסות את עטרת החלומות וליהנות!

אחוזת טגנגה

צפון
האחוזה יושבת במושב ספסופה קרובה לאיזורים עם אפשרויות רבות לנופש בנוייה היטב ונקייה.

וילה מבודדת

בוקר. השמיים תכולים והשמש זורחת לה לאיטה. נדמה שאף היא יצאה לנופש וקשה לה להתעורר. אתם מתעוררים אט אט לקול ציוץ הציפורים מוקפים בשקט ובדממה. בדיוק החופשה שלה ציפיתם. לברוח מהמולת החיים, מהשגרה ומהלחץ בעבודה אל תוך שקט ולשלווה שאין שני להם. וילה מבודדת ושקטה היא כל מה שאתם זקוקים לו כעת כדי להירגע ולסדר מעט את המחשבות המתרוצצות בראשכם. אתם קמים, פותחים את הדלת המובילה אל הגינה, קוטפים מעט מרווה, לימונית ונענע וחוזרים אל הווילה. בפנים, אתם פוסעים לאיטכם למטבח ומכינים חליטת תה טעימה מן הצמחים שקטפתם. לאחר מכן אתם את יוצאים אל החצר, מתיישבים אל כיסא הנוח ומתרווחים. אחח... וילות מבודדות פשוט מקנות שקט נפשי.
שפשפו את העיניים והעלו חיוך על פניכם. עיניכם פקוחות לרווחה; אינכם חולמים, אלא ערים לגמרי. גם אם נדמה לכם שכך, אתם לא נמצאים בתוך פנטזיה. התיאור מעלה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים לא? וילות מבודדות הן מציאות שבה כל אחד יכול לגעת אם נפשו חפצה בכך. וילה מבודדת תספק לכם חופש אמיתי ונטול דאגות; אווירה פסטורלית של שקט, שלווה ונחת – המנוחה שלעתים אנו כל כך משוועים לה. כעת, משמצאתם את המקום להתבודד בו ולזכות למעט שקט, לבדכם או עם מישהו קרוב ויקר לכם, פתחו את היומן ובחרו את התאריך הקרוב ביותר והנוח ביותר. מחכה לכם חופשה חלומית ומרגיעה שתעניק לכם כוחות להמשך.

וילות מבודדות, וילה מבודדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר