וילות עם כלבים

למה להיפרד מהכלב האהוב כדי לנסוע לחופשה? מגוון מקומות לנופש זוגי או משפחתי המאפשרים וילות עם כלבים! לא צריך לשלם לפנסיון או לדאוג לדוגיסיטר! לחופשה מושלמת בלי לוותר על בן המשפחה המכשכש בזנב פשוט לחצו כאן! וילה עם כלב לאנשים שיודעים שבעלי חיים הם פרטנרים הרבה יותר כיפיים מבני אדם.

מגוון הצעות של וילה עם כלב לבחירתכם

וילה מצפה הוד

צפון
כשמשלבים נוף עוצר נשימה ווילה מפוארת. מקבלים חופשה יוקרתית כשברקע הכנרת.

לאב וילה VIP

צפון
וילה מדהימה בעין יעקב, מתאימה למשפחות ולזוגות, 4 חדרי שינה + בריכה מחוממת וג'קוזי.

וילות עם כלבים

הרגע הזה שאתם משאירים את כלבכם האהוב בפנסיון. "היי, לאן אתם הולכים? אתם לא רוצים בי יותר?". יללה; עיניים טרוטות ועצובות. "אני עדיין אוהב אותם. כמה זמן אשאר כאן עד שאמצא משפחה אחרת? אני בכלל רוצה משפחה אחרת"? עצוב, עצוב מאוד. לכלב ולכם. כעת, שוב אתם יוצאים לחופשה בארץ ואתם חכמים ונבונים יותר. אתם יודעים כי ללא וילות עם כלבים אין על מה לדבר. לעולם לא תשאירו מאחור את החבר על ארבע – החבר הטוב ביותר שלכם. שכן, כלבכם הוא בן משפחה לכל דבר והוא זקוק לכם. חלק מבעלי הווילות הבינו זאת ומאפשרים לכם להזמין וילה עם כלבים כדי שלא תצטרכו להיפרד.
בסוד נגלה כי ההבדלים היחידים בין וילות עם כלבים ובין שאר הווילות הם שניים בלבד: טוב ליבם של בעלי הווילה ובמקרים מסוימים תהא העלות מעט יקרה יותר. מלבד זאת, עדיין תוכלו ליהנות מהאטרקציות בווילה ומסביב לה וכך גם כלבכם. הוא ילווה אתכם במהלך כל החושה כמו בן משפחה אמיתי. הוא יתרוצץ בדשא, ישחק עם ילדיכם בכדור ובשאר משחקים ויעשה אתכם יחד את כל האטרקציות ומסלולי הטיולים. אם כך, מדוע להיפרד ולהשאיר את הכלב בפנסיון או בחזקת דוגיסיטר? הזמינו וילה עם כלבים ויפה שעה אחת קודם. לפורטל "90210" הצעות משתלמות ביותר ומחירים אטרקטיביים ומפתיעים. אמצתם לחיקכם כלב וקיבלתם חבר.

וילה עם כלב, וילות עם כלבים

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר