מרעננת לקיץ? מאובזרת לעונות המעבר או וילה מפנקת לחורף? מי תזכה בתואר העונה המושלמת לחופשה בוילה?

יש אנשים שחופשת קיץ היא סבל בשבילם. החום המעיק והלחות הנוראית, הנסיעה המעייפת, במיוחד כשהילדים אינם רגועים במושב האחורי והמחירים שבדרך כלל מרקיעים שחקים לא ממש מעודדים חופשה. מצד שני, דווקא לשבור שגרה בעונה החמה ולנפוש וילה עם בריכה זו אפשרות נפלאה לחמוק מימים נוטפי זיעה. אך מה עם האביב והסתיו הנוחים או שמא המתעתעים עם יום אפרורי ויום בלתי צפוי של שרב? וכמובן החורף שמצד אחד מסרב לשחרר מהפוך החם בבית ומצד שני משמש תירוץ נהדר לרביצה מול אח קסום ובריכה חמה? הנה כל היתרונות מול החסרונות של כל עונה לחופשה משפחתית או זוגית. כמובן שגם חשוב המיקום למשל: וילה בצפון או וילות בשאר האזור בארץ.

וילה בעונת הקיץ

הכי כן! התשובה כמעט ברורה. אין יותר מגרה מלנצח את החום והזיעה מאשר נופש בוילה עם בריכה? חופשה משפחתית בבית מלון יקרה מאוד, ואם אתם עם למעלה משני ילדים, צימר יהיה קטן ולא פחות יקר מחדרים במלון, בעיקר בתקופת החופש הגדול. לעומת זאת, נופש משפחתי בוילה בעונה הכי מבוקשת בשנה יהיה משתלם ויספק לכם את כל מה שצריך כדי ליהנות מבלי לבזבז את כספכם לחינם. תוסיפו לכך את האפשרות לחלוק את ההוצאה עם חברים או משפחה ותקבלו את מלוא התמורה.

הכי לא! קיץ היא העונה הכי מבוקשת, לכן ישנה השפעה ניכרת על המחירים, גם על וילות לזוגות ולמשפחה, לכן כדאי לחלוק את העלות עם עוד משתתפים. מצד שני, אם אין לכם חשק לשתף אנשים נוספים בחופשה המחיר עלול להיות יקר.

וילה בעונות המעבר

הכי כן! האקלים הנוח בדרך כלל והתקופה הלא ממש שגרתית לנופש בעונות האביב והסתיו מאפשרים חופשה משפחתית או זוגית במחירים משתלמים במיוחד. וילה באביב או בסתיו בקירבה לאזורי תיירות ואטרקציות לשעות הפנאי ישדרגו את החופשה בזכות מזג האוויר הנעים לבילוי תחת כיפת השמיים.

הכי לא! גם החזאים הכי מחוננים לא ממש יכולים לנבא גשם פתאומי או לחלופין שרב אכזרי, לכן חופשה בעונות המעבר עלולה להסתיים לא כפי שתכננתם. בנוסף, הסתיו והאביב הן עונות החגים ולכן המחירים עלולים אף הם להיות יותר יקרים.

וילה חורפית

הכי כן! חופשה בוילה בעונת החורף תעניק לכם את כל הפינוקים שאפשר לחלום בימים ולילות גשומים. דמיינו את כל המשפחה או זוגות החברים מסביב לקמין עצים מפואר מיד אחרי טבילה לוהטת בג'קוזי או בריכה מחוממת ומקורה. בואו נודה – החורף הישראלי לא ממש מאיים, לכן אפשר לבלות גם מחוץ לוילה באטרקציות בסביבה. והמחירים? הכי משתלמים כי אין חגים ואין חופשות, פשוט לנסוע ולבלות.

הכי לא! חוץ מפסי שיזוף שגם ככה לא בריאים, אין חסרונות. לכן, לא קשה להבין שהעונה הזוכה בחופשת וילה מושלמת היא העונה שבפתח, נצלו את החורף והזמינו עכשיו חופשת וילה מפנקת וחמימה. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך: